EN İYİ SERVİS HİZMETİ İÇİN İLETİŞİME GEÇ!

YAMAHA SERVİS

Yamaha’nız için en kaliteli servis hizmeti elbette Yamaha İstanbul’da! Düzenli eğitimlere katılan yetkili servis personelimiz Yamaha’nız için en iyisini yapar. Yamaha Academy Sertifikasına sahip usta ve çalışanlarımız Yamahanız için en iyisini yapmak üzere sizi bekliyor!

Japon mühendislik harikası olan Yamaha motorları kalitesi ve uzun ömrü ile tanınır. Yamaha’nızı uzun yıllar ve uzun yollar boyunca güvenle kullanmanız için sizleri Yamaha İstanbul bünyesinde yer alan yetkili servisimize bekliyoruz. Ünvanımız, TSE standartlarına sahiptir.

RANDEVU OLUŞTUR
PERİYODİK BAKIM TABLOSU

Motosikletlerimize güveniyoruz. Size sunulan Fabrika Garantisi’ni 5 yıla kadar uzatma avantajı sunuyoruz.
Bunun için satın alma anında yetkili bayimize dilediğiniz seçeneği belirtmeniz yeterli.

Sınırsız kilometre +1 yıl (toplam 3 yıl)

Sınırsız kilometre +2 yıl (toplam 4 yıl)

Sınırsız kilometre +3 yıl (toplam 5 yıl)

Fabrika Garantisi’nin Devamı

Standart Fabrika Garantisi kapsamında olan tüm koşulları (Orijinal Yedek Parça değişimi, Yamalube kullanımı vs.) 3 yıla kadar uzatma imkanı sunuyoruz.

Daha Değerli 2. El

Uzatılmış Yamaha Garantisi’nin bir sonraki sahibine devredilebilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede motosikletiniz satış esnasında daha değerli hale gelir.

Şartlar ve Koşullar

Seçmiş olduğunuz Uzatılmış Yamaha Garantisi’nin geçerli olabilmesi için yetkili Yamaha bayilerinden hizmet almanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi için bayilerimize davetlisiniz. Bayi iletişim bilgileri için tıklayınız.

* Yamaha motosikletlerinin yasal garanti süresi, teslim tarihinden itibaren 2 yıl veya 30.000 km’dir (Hangisi önce dolarsa yasal garanti biter). Yamaha Uzatılmış Garanti, yasal garantinin sona erdiği tarihten itibaren geçerli olacaktır. Yamaha Uzatılmış Garanti sınırsız kilometre avantajı sağlamakta olup Yasal garantinin 30.000 km kullanım nedeniyle iki yıldan önce sona ermesi halinde motosikletin ilk teslim tarihinden hesaplanan iki yıllık sürenin kalanında Yamaha Uzatılmış Garanti geçerli olacaktır. Yamaha Uzatılmış Garanti Kapsamı 2+1 Yıl (Toplam 3 Yıl Sınırsız Kilometre), 2+2 Yıl (Toplam 4 Yıl Sınırsız Kilometre), 2+3 Yıl (Toplam 5 Yıl Sınırsız Kilometre) olacak şekilde satın alınabilir. Seçilmiş olan Uzatılmış Yamaha Garantisi’nin geçerlilik koşulları için yetkili bayilerimize başvurunuz.
* OFF-Road Competition ürün grubu Uzatılmış Yamaha Garantisi kapsamı dışındadır.

 

Yamaha Motor Kasko hizmetleri, özellikle Yamaha sahipleri için tasarlanmıştır ve Yamaha’nıza kasko yaptırma sürecini kolaylaştırır. Yamaha sahipleri için özelleştirilmiş şartlar sunarken, rekabetçi fiyatlar ile yüksek seviyede koruma sağlar. Daha keyifli, endişesiz bir sürüş için içiniz rahat olur. Yamaha Motor Kasko ile özel anlaşma fırsatlarından yararlanmak için size en yakın yetkili Yamaha bayisini ziyaret edebilir ya da iletişime geçebilirsiniz