Teknik Servis Teknik Servis

Yamaha Teknik Servis

Japon mühendislerin büyük eforları sayesinde, tüm dünyada Yamaha Motor yüksek kalitedeki Ürünleri ile bilinir. Sizin için ise Yamaha’nızdan uzun yıllar ve kilometreler boyu...

Aksesuar Aksesuar

Yamaha Aksesuar

Türkiye'nin en büyük motosiklet ve aksesuar mağazası Otoport Avm ve moto34.shop ile hizmetinizde.
 

Hayran Kalacağınız Sürüş

İki seçeneğiniz var. Diğer herkes gibi kalabalık çelik kutulara hapsolarak işe gidip gelmeye devam edebilirsiniz. Buna son vermek isterseniz de yeniliklere açık olup alternatifi düşünebilirsiniz. Alışmak birkaç dakikanızı alacaktır. Ama bu birkaç dakikanın sonunda, daha iyi bir hayat sizi bekliyor olacak.

Tricity 155, her yönüyle tıpkı sizin gibi işe gidip gelirken saatlerini yolda geçiren ve buna bir son vermek isteyen şehirliler için tasarlandı. Erişilebilir üç-tekerlekli tasarım ve standart olarak sunulan ABS, yeni başlayan sürücüler için idealdir. Yatabilen iki ön tekerlek, özel bir denge hissi kazandırırken araca hafiflik ve çevikl ...

Yamaha Tarafından Geliştirilen Yamalube®

Yamaha'nız için en iyi yağ ve bakım ürünleri

Yamaha'da yaptığımız her şeyin temelinde mühendislik esastır ve yağın, ürünlerin kanı ve canı olduğuna inanıyoruz. İşte bu nedenle Yamaha, sizlerin Yamaha ürünlerinden en iyi sonucu almanız için Yamalube® motor yağı, diğer yağlama ve bakım ürünleri yelpazesini geliştirdi. 

Yaptığınız her yolculuğun heyecan ve tatminle dolu olmasını istiyoruz ve Yamalube® bu ruhun canlı kalmasına yardımcı olur.

Yeni yollar bulmak için doğdu

Mahallede yeni bir motosiklet var. 1960'ların şehir sokakları için üretilen motosikletlerinden ilham alan SCR950, özgün tasarımı modern teknolojiyle birleştirerek güzel hisler uyandıran ve havalı tarza sahip olan yeni bir motosiklet yaratıyor.

Tekrar motosiklet sürmek mi istiyorsunuz? Küçük motosikletinizi değiştirmek için daha iyi bir model mi arıyorsunuz? Amacınız ne olursa olsun SCR950'nin sağlam ve güzel görünümüne, doğal sürüş pozisyonuna ve zamana meydan okuyan tarzına karşı koyamayacaksınız. Şehir sokaklarından arazi yollarına kadar her türlü koşulla başa çıkacak şekilde tasarlanan bu şehir motosikleti, iki tekerlekl ...

Yeni X-MAX 300 ile ihtiyacınız olanı isteyin

Hepimiz iş ve özel hayatımız arasında doğru bir denge kurmak isteriz. X-MAX 300 günlük hayatı daha kolay, daha sade ve daha keyifli hale getirme gücüne sahip.

Motosiklet tarzı çatallar ve yüksek jantlarla donatılan kompakt şasi, size &...


YAMAHA İstanbul Motosiklet Ltd. Şti.
Otoport AVM Turgut Özal Mah. 68.Sk. No:46/14 Esenyurt / İstanbul 0850 602 0707